Pochoutka Club 4 Paws Premium Dental Sticks Large breeds 117r

3* (0)

Genetický kód každého psa vyžaduje žvýkání. Proto jsme vytvořili speciální kategorii pamlsků pro psy. Dentální tyčinky CLUB 4 PAWS účinně pomáhají udržovat zdraví ústní dutiny díky složkám, speciálním tvarům a strukturám, které čistí zubní plak a pomáhají omezovat tvorbu zubního kamene.
Dentální tyčinky jsou nejúčinnější při každodenním používání. Mírná tvrdost je ideální pro psy, které si nedokáží poradit s tvrdými pochoutkami kvůli problémům se zuby nebo stáří. Díky vynikající chuti a chuti je svačina ideálním zážitkem.
Pamatujte, že pamlsky by neměly představovat více než 15% dávky vašeho psa.
Je také nutné zajistit psovi neustálý přístup k vodě.

43.00 s DPH Cena bez DPH: 35.83 bez DPH
Na skladě 90 ks
Tento produkt dostanete 25.5.2022
Sledovat

Složení: Deriváty rostlinného původu Rostlinné deriváty, Obiloviny, Maso a živočišné deriváty (8% drůbeže), Rostlinné bílkovinné extrakty, Minerály
Technologické přísady: konzervační látky.
Skladujte na chladném a suchém místě. Používejte jako doplňkové jídlo k hlavní stravě. Zajistěte svému domácímu mazlíčku volný přístup k čerstvé a čisté vodě. Při žvýkání prosím sledujte svého psa.
Analytické složky: bílkoviny - 17%, hrubý tuk - 2,5%, hrubý popel - 7,0%, hrubá vláknina - 2,0%, vlhkost - 19%.
Průvodce krmením:
Pro malé dospělé psy (5-10 kg) 1 zubní tyčinka denně. Požadavky jednotlivých psů se mohou lišit v závislosti na věku, plemeni, prostředí a úrovni aktivity. Nevhodné pro štěňata do 4 měsíců.
Pro středně dospělé psy (10–25 kg) 1 zubní tyčinka denně. Požadavky jednotlivých psů se mohou lišit v závislosti na věku, plemeni, prostředí a úrovni aktivity. Nevhodné pro štěňata do 4 měsíců.

Vlastnosti
  • Kvalita krmiva:
    • PREMIUM

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat tu.